Výběr vhodné technologie

Na základě vašich potřeb a firemních procesů vybereme vhodné technologie

Tvorba webu

Pomocí moderních technologií vytvoříme webovou platformu na základě vašich potřeb Testování a předání Vše důkladně otestujeme a předáváme

Kontakt

Plánování a architektura webu

  Jako první krok navrhneme základní funkcionalitu stránek. Důležité je, aby byla zajištěna jejich prvotřídní funkčnost a naprostá přehlednost. Vybereme vhodnou doménu a webhosting. Každé webové stránky vyžadují různý výkon a je tedy důležité vybrat ty správné hodnoty.

Programování a kódování

Při vývoji jednotlivých komponent využíváme moderní technologie jako PHP, Bootstrap, GIT, WordPress a další. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout řešení přímo na míru, aby byla dokonale zajištěna jednotlivá simbióza komponent pro kvalitní chod webových stránek.

Tvorba webových stránek

  Nasazení systému pro správu obsahu. Tato část procesu zajistí, aby byla dokonale zpracovaná přístupnost k obsahu webových stránek. Uživatel si tedy bude moci upravovat obsah sám pomocí CMS. Systém pro správu obsahu má uživatelsky přívětivé prostředí i pro méně zdatné uživatele.

Analýza a SEO optimalizace

  Webové stránky ovšem nejsou nikdy kompletní pokud se neudělá důkladná SEO optimalizace a analýza obsahu. Stránky se vyvýjí a proto je nutno tuto část provádět i v budoucnosti života stránek. Optimalizace musí zajistit součinnost s webovými prohlížeči a mýt možnost udělat analýzu návštěvnosti stránek.

Responsivní webdesign

  Responsivní webové stránky se přizpůsobí kterémukoliv zařízení. Jsou tedy vhodné pro mobilní telefony, tablety i klasické desktopové počítače. Dynamicky mění velikost, podle typu obrazovky. Snažíme se svým klientům nabídnout takové řešení, které zvýší míru konverze a celkový provoz.

Testování webu

Po nastavení CMS a spuštění všech důležitých pluginů, může začít část testování webu. Tato část může mít hodně fází podle rozsáhlosti projektu. Důležité je správně otestovat dynamické části webu, jako jsou formuláře, zakládání uživatelů, uživatelské role atd.

Ke každému projektu přistupujeme s jasnou vizí!

Rádi pro vás navrhneme krásné a snadno použitelné webové stránky, které jsou funkční. Nesnažíme se tvořit jen hezké weby. Rozumíme všem aspektům úspěšného webu od návrhu přes vývoj webu a testování až po SEO a webhosting. Naše služby přizpůsobujeme klientovi a požadavku projektu.

Všechny webové stránky které vyvíjíme bezproblémů fungují i na mobilních zařízeních a tabletech. Responsivní design je pro nás hlavním aspektem pro bezproblémový chod webových stránek. V rámci procesu vývoje, klademe také důraz na SEO optimalizaci, Webhosting a správnou funkčnost všech komponent CMS.